LT RU EN

AGENTŪROS PASLAUGOS IR KAINOS


Pastovios auklės

Pastovios auklės paieška prasideda nuo anketos, kurioje nurodoma, kokios auklės reikia, kokios jos savybės būtų pageidautinos ir nepageidautinos, koks vaiko charakteris, sveikata (ar būtina profesionali ar specifinė priežiūra), šeimos įpročiai. Anketą galima užpildyti elektroniniu būdu, taip pat atvažiavus į biurą. Užpildžius anketą aptariamos galimos kandidatūros. Klientai supažindinami su siūlomų auklių anketa ir psichologiniais duomenimis. Su patikusiomis kandidatėmis organizuojamas susitikimas.

Įprasta auklės darbo diena – 9-10 val. Auklės pusei (daliai) dienos paieška nesiskiria nuo pilną dieną dirbančios auklės paieškos. Anketoje nurodomas pageidaujamas darbo laikas, taip pat kaip ir ieškant auklės, dirbančios kintančiu grafiku. Pagal nutylėjimą auklė kviečiama į namus ne mažiau kaip keturioms valandoms iš karto, arba sutariamas mokestis, ne mažesnis nei už keturias darbo valandas.

Jei auklės reikia tik retkarčiais, pvz., kai vaikas lanko darželį ar mokyklą, bet dažnai serga, ar kitais panašiais atvejais, taip pat verta pagalvoti apie nuolatinį žmogų. Anketoje reiktų kuo tiksliau surašyti, kokiu galimu dažnumu ir kokiais atvejais reikės auklės. Šiuo metu sunku  rasti auklę, galinčią dirbti įvairiu grafiku, todėl dažnai sergančių darželinukų tėvams siūlome šiuos variantus:

1. Darželinuko auklė su "baziniu" atlyginimu. Ji dirba vakarais ir savaitgaliais kai prireikia, o vaikui susirgus – visą dieną, tačiau už sutartą pastovų atlyginimą. Jei mėnesį neprireikia žiūrėti visą dieną, išleidžia tėvus vakarais ar savaitgaliais, arba sutarus ateina patvarkyti namus. Šis variantas tinkamiausias labai dažnai sergantiems darželinukams, pirmaisiais išėjimo į darželį metais. Jei į mėnesį auklės reiktų savaitę ar daugiau, rekomenduojame šį variantą.
2. Studentės, galinčios dirbti vakarais ir savaitgaliais, kartais – visą dieną, derinant svarbesnių paskaitų ir atsiskaitymų grafikus. Pasirašę “konsultavimo” (15 EU /mėn.) sutartį klientai gali kviestis aukles iš agentūros, jei jų šeimoje dirbanti studentė tuo metu vaikučio pažiūrėti negali.

Vienkartiniai užsakymai

- kai auklės reikia nuo poros valandų iki penkių darbo dienų (ilgesnis laikas skaičiuojamas kaip keletas vienkartinių užsakymų, suderinamas iš anksto). Dėl auklės iškvietimo galima susitarti telefonu, nurodant vaiko (vaikų) amžių, lytį, išskirtines savybes, jei tokių yra, pageidaujamą auklės darbo laiką, savo vardą, pavardę, telefoną ir adresą.

Namų šeimininkės

Anketoje prašoma nurodyti, kokį plotą reiks tvarkyti, kokius darbus atlikti, ar reikės derinti kartu ir auklės, slaugės darbą.

Slaugės

Šioje srityje nesispecializuojame, tačiau dažnai galime pasiūlyti tinkamą moterį su medicininiu išsilavinimu ar slaugės patirtimi.

Auklių (šeimininkių, slaugių) testavimas

Galima testais patikrinti ir savo susirastą (ne iš agentūros) kandidatę(-ą), kuri praeina tuos pačius atrankos etapus, kaip ir agentūroje siūlomi žmonės. Šeimai pateikiamas psichologinis aprašymas su išvada, ar kandidatei patartina dirbti auklės, namų šeimininkės darbą, kokius vaikus (kokio amžiaus, charakterio) ji galėtų prižiūrėti.

“Mamos ir auklės akademija”

Klientai, samdantys mūsų agentūroje auklę ir pasirašę konsultavimo sutartį, dalyvauja “Mamos ir auklės akademijoje”. Auklė kas keletą mėnesių apsilanko agentūroje, gauna konspektus, įvairią medžiagą, reikalingą auginantiems būtent to amžiaus vaikučius.         
“Akademijoje” gali dalyvauti (ir dalyvauja) ir ne mūsų agentūros auklės, taip pat to pageidaujančios mamytės ir tėveliai.

Psichologo konsultacijos

Klientams pageidaujant konsultuoja vaikų, raidos ir suaugusiųjų psichologai.

 

KAINOS

 

Pastovios auklės, namų šeimininkės, slaugės parinkimas:

Vilniuje ir Kaune -  geros kainos! Parinkimas kainuoja 495 EU  (kitur - 600 EU). 

Per pirmąjį susitikimą su kandidatėmis įmokama 215 EU , likusi dalis – 280 EU  – išsirinkus auklę bandomajam laikotarpiui. Taip pat, jei pageidaujate, pasirašoma konsultavimo sutartis (15 EU  per mėn.). 

Kaune - nuolaida auklės parinkimui! Vietoj 495 EU auklės parinkimas Kaune kainuos 395 EU :  215 EU +180 EU. 

Jei auklė reikalinga mažiau nei pusę darbo dienos, parinkimas ir Vilniuje ir Kaune kainuos 295 EU :  215 EU + 80 EU  išsirinkus kandidatę.


Auklės parinkimas norintiems, kad ji dirbtų ir gyventų užsienyje - 700 eurų : 350 EU per pirmą susitikimą, likę 350 EU – išsirinkus auklę bandomajam laikotarpiui).  Pageidautina, kad turėtumėte atstovą Lietuvoje, kuris galėtų atvykti į susitikimus su kandidatėmis.


Vienkartiniai užsakymai

Agentūrai mokama nuo 15 EU, auklei – pagal tai, kiek ji dirba ir kokie jai keliami reikalavimai. Auklės užmokestis priklauso nuo darbo rinkos.

Vienkartiniai užsakymai šventinei  nakčiai - nuo 20 iki  50 EU. Vienkartiniai užsakymai, kur reikia užsienio kalba kalbančios auklės arba auklės daugiau nei trims vaikams - nuo 20 iki  50 EU  (kainos sutartinės).

Supermama.lt

Galiojanti klubo kortelė suteikia 16% vienkartiniam užsakymui ir 8% nuolaidą nuolatinės auklės parinkimui mokant galutinę sumą.

Auklių (šeimininkių, slaugių) testavimas

Vieno Jūsų pasirinkto žmogaus (ne iš agentūros) testavimas kainuoja 100 EU.

Konsultavimas (“Mamos ir auklės akademija”)

Kas mėnesį už konsultacijas agentūrai mokama 15 EU.

Psichologo konsultacijos
Kiekvienu atveju tariamasi atskirai, kainos vienkartinėms konsultacijoms nuo 20 EU.

Kainų suvestinė

Eurais

Vienkartinis užsakymas

Vienkartinis šventinis užsakymas

Vienk. užs. (užsienio kalba arba 2 vaikai plius)

Auklės parinkimas mažiau nei pusei dienos

Auklės parinkimas

visai dienai

Konsultavimo sutartis

Auklės parinki-

mas į užsienį

nuo 15 EU

20-100 EU 


20-100 EU 

295  EU :

215 EU + 80 EU 

495 EU ( (600 EU)  ):

215 EU  + 280 EU 


Akcija Kaune:

395 EU :

215 EU + 180 EU  15 EU 

700 EU

(350 EU+350 EU)

 
Įmonėms
 
Motyvuokite savo darbuotojus ir užtikrinkite efektyvų darbą - padėkite jų vaikams rasti gerą auklę Vilniuje, Kaune, kituose Lietuvos miestuose ir užsienyje! Taip pat padedame surasti pagalbinius darbuotojus. Išrašome sąskaitas-faktūras. 

Neturint raštiško UAB “Mama ir auklė“ sutikimo informaciją kopijuoti ir platinti griežtai draudžiama.