LT RU EN


AGENTŪROS PASLAUGOS IR KAINOS

Pastovios auklės

Pastovios auklės paieška prasideda nuo anketos, kurioje nurodoma, kokios auklės reikia, kokios jos savybės būtų pageidautinos ir nepageidautinos, koks vaiko charakteris, sveikata (ar būtina profesionali ar specifinė priežiūra), šeimos įpročiai. Anketą galima užpildyti elektroniniu būdu, taip pat atvažiavus į biurą. Užpildžius anketą aptariamos galimos kandidatūros. Klientai supažindinami su siūlomų auklių anketa ir psichologiniais duomenimis. Su patikusiomis kandidatėmis organizuojamas susitikimas.

Įprasta auklės darbo diena – 9-10 val. Auklės pusei (daliai) dienos paieška nesiskiria nuo pilną dieną dirbančios auklės paieškos. Anketoje nurodomas pageidaujamas darbo laikas, taip pat kaip ir ieškant auklės, dirbančios kintančiu grafiku. Pagal nutylėjimą auklė kviečiama į namus ne mažiau kaip keturioms valandoms iš karto, arba sutariamas mokestis, ne mažesnis nei už keturias darbo valandas.

Jei auklės reikia tik retkarčiais, pvz., kai vaikas lanko darželį ar mokyklą, bet dažnai serga, ar kitais panašiais atvejais, taip pat verta pagalvoti apie nuolatinį žmogų. Anketoje reiktų kuo tiksliau surašyti, kokiu galimu dažnumu ir kokiais atvejais reikės auklės. Šiuo metu sunku  rasti auklę, galinčią dirbti įvairiu grafiku, todėl dažnai sergančių darželinukų tėvams siūlome šiuos variantus:

1. Darželinuko auklė su "baziniu" atlyginimu. Ji dirba vakarais ir savaitgaliais kai prireikia, o vaikui susirgus – visą dieną, tačiau už sutartą pastovų atlyginimą. Jei mėnesį neprireikia žiūrėti visą dieną, išleidžia tėvus vakarais ar savaitgaliais, arba sutarus ateina patvarkyti namus. Šis variantas tinkamiausias labai dažnai sergantiems darželinukams, pirmaisiais išėjimo į darželį metais. Jei į mėnesį auklės reiktų savaitę ar daugiau, rekomenduojame šį variantą.
2. Studentės, galinčios dirbti vakarais ir savaitgaliais, kartais – visą dieną, derinant svarbesnių paskaitų ir atsiskaitymų grafikus. Pasirašę “konsultavimo” (15 EUR /mėn.) sutartį klientai gali kviestis aukles iš agentūros, jei jų šeimoje dirbanti studentė tuo metu vaikučio pažiūrėti negali.

Vienkartiniai užsakymai

- kai auklės reikia nuo poros valandų iki penkių darbo dienų (ilgesnis laikas skaičiuojamas kaip keletas vienkartinių užsakymų, suderinamas iš anksto). Dėl auklės iškvietimo galima susitarti telefonu, nurodant vaiko (vaikų) amžių, lytį, išskirtines savybes, jei tokių yra, pageidaujamą auklės darbo laiką, savo vardą, pavardę, telefoną ir adresą.

Namų šeimininkės

Anketoje prašoma nurodyti, kokį plotą reiks tvarkyti, kokius darbus atlikti, ar reikės derinti kartu ir auklės, slaugės darbą.

Slaugės

Šioje srityje nesispecializuojame, tačiau dažnai galime pasiūlyti tinkamą moterį su medicininiu išsilavinimu ar slaugės patirtimi.

Auklių (šeimininkių, slaugių) testavimas

Galima testais patikrinti ir savo susirastą (ne iš agentūros) kandidatę(-ą), kuri praeina tuos pačius atrankos etapus, kaip ir agentūroje siūlomi žmonės. Šeimai pateikiamas psichologinis aprašymas su išvada, ar kandidatei patartina dirbti auklės, namų šeimininkės darbą, kokius vaikus (kokio amžiaus, charakterio) ji galėtų prižiūrėti.

“Mamos ir auklės akademija”

Klientai, samdantys mūsų agentūroje auklę ir pasirašę konsultavimo sutartį, dalyvauja “Mamos ir auklės akademijoje”. Auklė kas keletą mėnesių apsilanko agentūroje, gauna konspektus, įvairią medžiagą, reikalingą auginantiems būtent to amžiaus vaikučius.         
“Akademijoje” gali dalyvauti (ir dalyvauja) ir ne mūsų agentūros auklės, taip pat to pageidaujančios mamytės ir tėveliai.

Psichologo konsultacijos

Klientams pageidaujant konsultuoja vaikų, raidos ir suaugusiųjų psichologai.

 

KAINOS

 

Pastovios auklės, namų šeimininkės, slaugės parinkimas:

Vilniuje ir Kaune -  geros kainos! Parinkimas kainuoja 495 EUR  (kitur - 600 EUR). 

Per pirmąjį susitikimą su kandidatėmis įmokama 215 EUR , likusi dalis – 280 EUR  – išsirinkus auklę bandomajam laikotarpiui. Taip pat, jei pageidaujate, pasirašoma konsultavimo sutartis (15 EUR  per mėn.). 

Kaune - nuolaida auklės parinkimui! Vietoj 495 EUR auklės parinkimas Kaune kainuos 395 EU :  215 EU +180 EU. 

Jei auklė reikalinga mažiau nei pusę darbo dienos, parinkimas ir Vilniuje ir Kaune kainuos 295 EUR :  215 EUR + 80 EUR  išsirinkus kandidatę.
Pastaba: pusės dienos auklės parinkimo nuolaida negalioja, jei reikia būtinai vairuojančios auklės - tuomet mokama visa kaina (495 EUR Vilniuje arba 395 EUR Kaune).


Auklės parinkimas norintiems, kad ji dirbtų ir gyventų užsienyje - 700 eurų : 350 EUR per pirmą susitikimą, likę 350 EUR – išsirinkus auklę bandomajam laikotarpiui).  Pageidautina, kad turėtumėte atstovą Lietuvoje, kuris galėtų atvykti į susitikimus su kandidatėmis.


Vienkartiniai užsakymai

Vienkartinis užsakymas - auklės iškvietimas nuo poros valandų iki penkių darbo dienų. Agentūrai mokama už auklės parinkimą, auklei - valandinį užmokestį (jei grįžimas naktį, taip pat apmokama taksi).

Agentūrai mokama nuo 15 EUR, auklei – pagal tai, kiek ji dirba ir kokie jai keliami reikalavimai. Auklės užmokestis priklauso nuo darbo rinkos.

Vienkartiniai užsakymai šventinei  nakčiai - nuo 20 iki 50 EUR. Vienkartiniai užsakymai, kur reikia užsienio kalba kalbančios auklės arba auklės daugiau nei trims vaikams - nuo 20 iki 50 EUR  (kainos sutartinės).

"Degantis" vienkartinis užsakymas - nedarbo dienomis, 30 EUR. Priimamas ne vėliau nei 24 val. iki auklės darbo pradžios, pateikti reiktų SMS žinute: 1. diena/dienos ir valandos, kada bus reikalinga auklė, 2. vaiko/vaikų amžius, jei serga - kuo serga; 3. adresas, kuriuo reikės dirbti ("degantiems" užsakymams neparenkame vairuojančių, užsienio kalbomis kalbančių auklių bei auklių daugiau kaip dviems vaikams); 4. Jūsų vardas pavardė. Gavę patvirtinimą, kad užsakymas priimtas, perveskite 30 EUR "už degantį užsakymą" agentūrai ir el. paštu info@aukles.lt Vilniuje arba aukles.kaunas@gmail.com Kaune atsiųskite nukopijuotą patvirtinimą.

Supermama.lt

Galiojanti klubo kortelė suteikia 16% vienkartiniam užsakymui ir 8% nuolaidą nuolatinės auklės parinkimui mokant galutinę sumą.

Auklių (šeimininkių, slaugių) testavimas

Vieno Jūsų pasirinkto žmogaus (ne iš agentūros) testavimas kainuoja 100 EUR.

Konsultavimas (“Mamos ir auklės akademija”)

Kas mėnesį už konsultacijas agentūrai mokama 15 EUR.

Psichologo konsultacijos
Kiekvienu atveju tariamasi atskirai, kainos vienkartinėms konsultacijoms nuo 20 EUR.

Kainų suvestinė

Eurais

Vienkartinis užsakymas

Vienkartinis šventinis užsakymas

Vienk. užs. (užsienio kalba arba 2 vaikai plius)

Auklės parinkimas mažiau nei pusei dienos

Auklės parinkimas

visai dienai

Konsultavimo sutartis

Auklės parinki-

mas į užsienį

nuo 15 EUR

20-100 EUR


20-100 EUR 

295  EUR :

215 EUR + 80 EUR 

495 EUR ( (600 EUR)  ):

215 EUR  + 280 EUR 


Akcija Kaune:

395 EUR :

215 EUR + 180 EUR  15 EUR 

700 EUR

(350 EUR+350 EUR)

 
Įmonėms
 
Motyvuokite savo darbuotojus ir užtikrinkite efektyvų darbą - padėkite jų vaikams rasti gerą auklę Vilniuje, Kaune, kituose Lietuvos miestuose ir užsienyje! Taip pat padedame surasti pagalbinius darbuotojus. Išrašome sąskaitas-faktūras. 

Neturint raštiško UAB “Mama ir auklė“ sutikimo informaciją kopijuoti ir platinti griežtai draudžiama.

2018-01-24
Kaip pasirinkti auklę, knyga, Ieva Augustinienė
2018-01-02
Bendraukime!
2017-08-28
Patarimuose
 NAUJAUSI PATARIMAI IEŠKANTIEMS AUKLĖS
- apie auklių kainas, mūsų baimes, "darželinuko aukles" ir kita.
 
 
 
Visos Naujienos