LT RU EN

KAIP NUSTOTI NERIMAUTI IR LENGVAI SUSIRASTI AUKLĘ?

 

Neramu renkantis auklę? Jei taip – sveikiname! Nerimas yra aukštesnio intelekto požymis. O tai, kad rūpinatės savo vaiku, rodo, jog esate jam artimi.

  • Užsukite į agentūrą susipažinti. Net jei smegenys sako, kad griežčiausia atranka Lietuvoje verta pasitikėti, pasąmonėje iš kažkur gali sukirbėti baimės jausmas. O ko labiausiai bijome? To, ko nepažįstame. Išsamiau susipažinę su žmonėmis, kurie čia dirba ir visu atrankos procesu – „kosmonautų parinkimo“ metodikomis, - tikrai pasijusite ramiau.
  • Užpildykite anketą. Kai struktūruojame – suskirstome į grupes - savo poreikius, darosi paprasčiau suvokti, ko mums reikia. Tas taip pat ramina.
  • Anketą būtinai aptariame. Jūs žinote savo vaiko poreikius, mes – pažįstame auklių rinką, galime patarti, kaip vieną ar kitą klausimą išspręsti sklandžiau, be to, kaip išsirinkti kandidatę, su kuria galėsite bendrauti taip ilgai, kaip Jums reikia.

Mes atrenkame vieną-dvi kandidates iš dešimt, o Jums parenkame tinkamiausias iš jau atrinktų auklių duomenų bazės. Kaip mes auklę parenkame būtent Jums? Sugretindami Jūsų poreikius (Jūsų anketą) ir auklės duomenis – jos anketą, psichologinių testų rezultatus, papildomą informaciją. Paprastai klientai dirbti pas save išsirenka jau pačią pirmą arba antrą pasiūlytą kandidatę.

Auklės išsilavinimas
Pokalbis su kandidatėmis gali vykti pas mus arba galite pasikviesti, kur Jums patogiau. Bet kokiu atveju nesate „paliekami vieni“ – gaunate informaciją apie kandidatę, pateiktą medžiagą galite naudoti pokalbiui, aptarti tai, ką sužinojote.

  • Susitikimo esmė – „pasitikrinti auras“, Jums tiesiog reikia pabendrauti ir įvertinti, kaip vieni kitiems patinkate. Jūsų nuomonė be pagražinimų labai laukiama agentūroje. Mes esame Jūsų patikėtiniai, todėl norime žinoti tiesą, jog galėtume efektyviai dirbti ir puikiai Jus aptarnauti.
  • Jei nesate stiprūs derybininkai auklių fronte, šiuo klausimu taip pat galime padėti. Tik nepamirškite, jog svarbiausias klientas – vaikas, todėl Jums svarbiau ne gauti auklę pigiausiai, o tai, kad auklė dirbtų stabiliai ir nuoširdžiai laikytų Jus gerais darbdaviais. Kartais tiek viena, tiek kita pusė kalba apie tą patį, bet „skirtingomis kalbomis“ – mes tuomet dirbame kaip vertėjai.


Kai išsirinksite auklę, taip pat galite tikėtis mūsų patarimų ir gudrybių, kad vaikutį lengvai ir greitai pripratintumėte prie auklės.


2019-10-09
Bendraukime! Mama ir auklė facebooke
https://www.facebook.com/mamairaukle
Draugai tampa šeima, Mama ir auklė
2019-10-09
Beatos radijo laidoje Geriausi dalykai namie - 38 minutės apie aukles
Auklės, darželiai, patarimai ir daug gerų emocijų.

2019-09-06
Delfi tv - Auklės
Pokalbis apie aukles ir aktualijas
2019-05-27
Video su patarimais apie aukles ir miegą
Vaiko miegas ir auklė - ką reiktų žinoti tėvams?
Visos Naujienos