LT RU EN

Nuo 2002-ųjų metų saugome Jūsų šeimos privatumą, tai viena mūsų esminių vertybių, buvusi savaime suprantama dar iki duomenų apsaugos reglamento.
Puslapyje užpildyta forma atsiunčiama į elektroninį paštą ir naudojama mūsų kompiuteriuose bei biure (juos saugome), daugiau niekur kitur automatiniu būdu nėra apdorojama. Su Jūsų pateiktais duomenimis susipažįsta tik UAB Mama ir auklė darbuotojai, o psichologinius testus apdoroja psichologai - mūsų partneriai. Juos naudojame tik tiesiogiai Jūsų užklausos vykdymui, įmonės tobulinimui ir Jūsų - klientų bei auklių - ir mūsų įmonės gerovei užtikrinti. Jei turite klausimų dėl duomenų saugumo, kreipkitės tiesiogiai į direktorę Ievą Augustinienę, tel. 868433414.
Slapukai rodo tik elementarią informaciją apie lankymo įpročius, be kurios nelabai galėtume valdyti puslapį. Klientų anketa, kurią galite užpildyti mūsų puslapyje - tik palengvinimas tiems, kas tikrai negali pas mus atvykti, o auklių anketa puslapyje - registracijos į atranką forma. Mums būtų smagiausia su Jumis susipažinti gyvai, taigi lauksime skambučio ar laiško info@aukles.lt
2019-10-09
Bendraukime! Mama ir auklė facebooke
https://www.facebook.com/mamairaukle
Draugai tampa šeima, Mama ir auklė
2019-10-09
Beatos radijo laidoje Geriausi dalykai namie - 38 minutės apie aukles
Auklės, darželiai, patarimai ir daug gerų emocijų.

2019-09-06
Delfi tv - Auklės
Pokalbis apie aukles ir aktualijas
2019-05-27
Video su patarimais apie aukles ir miegą
Vaiko miegas ir auklė - ką reiktų žinoti tėvams?
Visos Naujienos