LT RU EN

ATSILIEPIMAI APIE "MAMĄ IR AUKLĘ"Ačiū už gerai parinktą darbuotoją, esam patenkinti jos darbu.


Rimantė


Labai ilgai ieškojau auklės, nes gyvenu užmiestyje ir ne visoms auklėms patogu arba jos gali važinėti viešuoju transportu. Tad buvau netekusi vilties ką nors rasti sau į pagalbą. Vienas draugas rekomendavo kreiptis į profesionalią auklių atrankos agentūrą „Mama ir auklė“ ir jos įkūrėją Ievą Augustinienę, kuri parekomenduoja, ko iš tiesu reikia šeimai tam momentui pagal tos konkrečios šeimos poreikius ir galimybes, ir profesionaliai atrenka aukles. Taip pas mus šeimoje atsirado auklė Galina, kuri prižiūrėjo mano berniuką nuo 1-erių iki 2 m., o sergant tuo pačiu ir sesutę (4 m.). Ji man asmeniškai buvo kaip antra mama, jos išmintis, pagalba, patarimai ir rūpestis mano vaikais buvo geriausia, ką gavau tuo metu.
Galina yra rūpestinga, patikima, atsakinga ir labai pareiginga auklė. Su ja visada lengva susitarti, atrasti tinkamus sprendimus šeimai, palikdama jai vaikus žinojau, kad tikrai jais bus pasirūpinta – laiku pavalgydinti, paguldyti miegoti, išvesti į lauką esant geram orui ar pažaista namuose esant blogam, ji visad su jais užsiimdavo ir pasirūpindavo.
Todėl rekomenduoju tiek auklę Galiną kaip patikimą ir gerą auklę, tiek „Mama ir auklė“ agentūrą kaip padedančią profesionaliai surasti gerą auklę.


Aistė
Beno Mykolo, Adelės ir Kotrynos mama

Pirmąkart į Jūsų agentūrą kreipiausi šiek tiek nuogąstaudama, nes neturėjau jokių rekomendacijų, tačiau skubiai reikėjo auklės. Labai maloniai nustebino profesionalus aptarnavimas ir tai, kaip greitai buvo rasta tinkama auklė. Auklę gavome tiesiog fantastišką - nepaprastai rūpestingą ir ji labai greitai tapo mūsų šeimos nariu. Išeidama į darbą jausdavausi taip, kad mano vaikais bus tikrai pasirūpinta ko gero geriau, nei sugebėčiau aš pati. Tad nors ji jau 3 metus pas mus nebedirba (išvyko į užsienį) - iki šiol labai šiltai bendraujame. Tad antrąkart prireikus auklės - net nekilo abejonių kur kreiptis. Ir vėl nenusivyliau - auklė puikiai dirba ir kaina tikrai "nesikandžioja". Juk ne taip paprasta surasti galinčią susitvarkyti - ko kartais prireikia - net su trim vaikais vienu metu...


Laura
11 metų Manto, 5 metų Ūlos ir 2 metų Mariaus mama

 

 Ieškodami auklės turėjome labai nedaug laiko, visko norėjome skubiai. Agentūra surado auklę greitai ir pagal mūsų nurodytus lūkesčius. Aukle buvome patenkinti nuo jos darbo pradžios, iki sutartos pabaigos. Jei darsyk ieškosime auklės – būtinai kreipsimės.

 

Živilė


Sveiki,

 

Kadangi mums gerai sekasi, o ir jūs prie to tikrai prisidėjote, tai „atsiliepsiu“ ir aš.

 

Esame tikrai nelengvas klientas. Tuo metu, kai pradėjome ieškoti auklės, mūsų vyresnėlei buvo ką tik suėję dveji, o mūsų mažosiom dvynėms nebuvo nei pusės metų. Būtinai reikėjo „antrų rankų“, kurios padėtų man, mamai esančiai namuose, suvaldyti chaosą ir įvesti bent jau šiokią tokią tvarką :) Be to gyvename penktame (realiai šeštame) aukšte be lifto, tad išeiti į lauką buvo ir yra nemažas iššūkis. Pati jokios patirties su auklėmis nesu turėjus, todel įsileisti žmogų i savo namus, juo pilnai pasikliauti, susidraugauti ir patikėti savo mergytes jam - man buvo tikrai nelengva. Nieko keisto, kad pirmas kartas nebuvo sėkmingas – su pirmąja aukle nesutarėm. Kreipiausi vėl į agentūrą, prašydama pagalbos. Iš agentūros darbuotojų gavau puikių patarimų, supratau savo klaidas, padariau išvadas... Viskas konfidencialiai ir visai neskausmingai. Ir kas svarbiausia – po kelių savaičių buvom supažindinti su pačia puikiausia aukle, kokią tik galėčiau isivaizduoti! :) Jau greitai bus metai, kai mes kartu su ja bendraujam. Mergaitės ją dievina, tiek vyresnėlė, tiek mažosios jos laukia kiekvieną rytą, išlydi visos trys laiptinėje mojuodamos ir siųsdamos bučinukus :) Galvojau kad skaniai gaminu, bet dabar paprastai esu tik pagalbininkė virtuvėje :) Po savaitgalio namai niekada neatrodo taip švariai, kaip atrodo tos dienos vakare, kai pas mus yra auklė :)

Labai džiaugiuosi, kad mūsų poreikiai buvo išgirsti. O tai ir yra svarbiausia – išgirsti ir padėti klientui, o ne stengtis uždirbti iš jo. Manau jūsų agentūra kaip tik tokia ir yra – įsiklausanti, padedanti, patarianti. Tikriausiai net ne agentūra, o žmonės, joje dirbantys :)

Labai rekomenduoju “Mamą ir auklę” visiems, kuriems reikia pagalbos!


Rūta,
3 metukų Elzės ir 1,5 metukų Agotos ir Barboros mama

 Linkejimai!


  Girdėjome, kad kai kurios šeimos turi nemažai problemų su auklėmis, tačiau mes nežinom kas tai yra.
  Esame labai dėkingi Emilijai, o tuo pačiu ir agentūrai "Mama ir auklė", kad mūsų vaikas praleido svarbius savo gyvenimo metus su nuostabiu žmogumi. Jei mums dar kartą reikėtų rinktis auklę, nesvarstydami prašytume Emilijos pagalbos
.

                                                                                                                                  Vitolda ir JonasIeškojome auklės 1-nerių metų sūnui. Prieš kreipdamiesi į „Mamą ir auklę“, ieškojome auklės pagal skelbimus, buvome susitikę su trimis žmonėmis, bet tinkamos kandidatūros neradome.

Ieškojome atsakingo, pareigingo ir mylinčio vaikus žmogaus. Taip pat tokio, kuris galėtų pas mus atvykti ir visą dieną būti su vaiku: ieškojome žmogaus, kuris dirbtų pas mus ilgą laiką, kol vaikas užaugs. Agentūra esame labai patenkinti. Su rekomenduota aukle sutariame labai gerai.

 Saulius Gražulis,
gamtos mokslų daktaras, vyresn. mokslo darbuotojas, biofizikas


Gerai agentūrai, padedančiai surasti gerą auklę, tikrai negaila gero atsiliepimo:)

 Jei kalbėti rimtai, tai labai ačiū už pagalbą. Ieškant auklės širdis daužosi kupina nerimo ir norisi tvirtai žinoti, kad kažkas atsižvelgdamas į tavo norus, ieškos antros "mamos”. Man labai smagu, kad savo dukrelei Jūsų agentūroje mes radome, nors ir ne mamą, bet gerą draugę. Be jokios skubos buvome išklausyti, mums buvo patarta, pasirūpinta tėvelių susitikimu su būsima aukle. O ir kainos nesikandžioja. Pasirodo, kad surasti geram vaikui gerą auklę nėra jau taip ir sunku, jei tau padeda agentūra "Mama ir auklė". Labai ačiū. Nenusivylėm ir kitiems patariam toli neieškoti... tiesiog tiesiu taikymu žygiuokit į Ukmergės 221-8, Vilniuje

Pagarbiai,
Rasa Mažeikienė
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba,
Rizikos ir kokybės valdymo skyriaus vyriausioji veterinarijos gydytoja
Laurytės mama


Добрый день, Ieva!

Хочу выразить Вам свою благодарность за подбор няни для моего малыша Назара.
Все прошло отлично! Мария легко нашла подход к малышу, и ему с ней было комфортно и спокойно :)

Это был мой первый в жизни опыт поиска и общения с няней, и я очень рада, что он был таким удачным.

Спасибо Вам!

Наталья Корнейчикср, 7 нояб. 2018 г


 
Neturint raštiško UAB “Mama ir auklė“ sutikimo informaciją kopijuoti ir platinti griežtai draudžiama.
2019-10-09
Bendraukime! Mama ir auklė facebooke
https://www.facebook.com/mamairaukle
Draugai tampa šeima, Mama ir auklė
2019-10-09
Beatos radijo laidoje Geriausi dalykai namie - 38 minutės apie aukles
Auklės, darželiai, patarimai ir daug gerų emocijų.

2019-09-06
Delfi tv - Auklės
Pokalbis apie aukles ir aktualijas
2019-05-27
Video su patarimais apie aukles ir miegą
Vaiko miegas ir auklė - ką reiktų žinoti tėvams?
Visos Naujienos