LT RU EN

Šiuo metu ypač ieškome auklių dirbti Vilniuje visą dieną (tačiau reikia ir auklių įvairiu grafiku) -
dirbti dabar ir nuo 2020-ųjų metų sausio-vasario;
vairuojančios auklės Kaune (geriausia iš Raudondvario, Šilainių ar Vilijampolės);
vairuojančios auklės dirbti po pietų - Širvintų raj.,
taip pat ieškome  norinčių iššūkių auklių Vilniuje asistuoti darželyje, mokykloje, darbas visą dieną, lietuvių ir anglakalbėse šeimose         “Mama ir auklė“ – auklių agentūra, kurią auklės dažnai rekomenduoja viena kitai. Jei esate auklė, didžiausias mūsų privalumas Jums – šeimos, mūsų klientai, kurie iš tiesų rūpinasi savo vaikais. Mūsų šeimose įdarbintos auklės džiaugiasi atėjusios į labai kultūringas, inteligentiškas šeimas, kur nereikia įrodinėti, jog vaiko lavinimui reikalingas laikas ir priemonės, kur ir auklės-guvernantės  darbas yra vertinamas kaip iš tiesų svarbus. 
Kam auklei reikalinga agentūra? Jūs gaunate stiprų patyrusį partnerį, kuris padės sėkmingai dirbti būtent Jums tinkančiose šeimose ir planuoti darbus į priekį. Septyniolikos metų patirties dėka padedame suderinti abiejų pusių (darbdavio ir darbuotojo) poreikius, geras aukles siūlome atsakingoms ir patikimoms šeimoms, garantuojame darbo tęstinumą kitose šeimose. Padedame išvengti nesąžiningų ir nemandagių darbdavių, tarpų tarp darbų ir padedame susitarti su to vertais darbdaviais.

        Prieš kreipdamasi į mus dėl darbo pagalvokite: ar tai iš tiesų darbas, kurį mielai dirbčiau ilgai? Ar man patinka vaikai? Ar mėgstu ir moku elgtis su mažais vaikais? 
       Mes stengiamės, kad auklėms dirbti būtų saugu, tačiau mūsų agentūra garsėja ir griežta auklių atranka. Tai darome tik dėl vaikų, kuriuos patikime auklėms. Juk ir Jūs tam pritariate, tiesa?
       Mes nekeliame jokių išsilavinimo sąlygų, tačiau mums svarbu pats žmogus, jo savybės, taip pat reali patirtis prižiūrint mažus vaikus (vaikui, kurį prižiūrėsite, nebus labai svarbu Jūsų turimi popieriai, jam svarbu, ką jam galėsite suteikti). 
       Kokių auklių neieškome? Jei neturite patirties su vaikais iki trejų metų, jei norite dirbti tik po darbo vakarais, arba jei manote, kad vaikus gali prižiūrėti bet kas,  deja, Jums nieko nepasiūlysime. Esame nepakantūs melavimui, vėlavimui, nešvarai ir atsainiam požiūriui į vaiką.
       Kaip pasiruošti atrankai? Nieko ypatingo nereikia, tiesiog mūsų nedomina vien Jūsų gerosios savybės. Prieš mus nereikia apsimetinėti ir „gražinti“ savo biografijos. Juk kiekvienas žmogus turi ir pliusų ir minusų...  
       Anketa, klausimai padės ir mums ir Jums geriau įsivaizduoti Jūsų įdarbinimo galimybes, o psichologės patarimai padės parinkti šeimą, kurioje geriausiai sutarsite ir galėsite puikiai dirbti.  
       Pirmiausia sutarkite dėl tikslaus laiko, skirkite pirmajam susitikimui bent dvi valandas, įsidėkite:pasą (jei tai tapatybės kortelė ar užsienio pasas - ir pažymą apie deklaruotą gyvenamąją vietą), socialinio draudimo, darbo knygeles (koks Jums tinkamiausias būdas gauti socialines garantijas, aptarsime agentūroje), sveikatos knygelę, rekomendacijas (pageidautina jų kopijas), diplomus, pasiimkite savo nuotraukų, kuriose gerai matotės ir maloniai atrodote (ne senesnių nei 5 metų – dar geriau tiktų nuotraukos, kuriose esate kartu su vaiku, nes jose šypsotės). Jei negalėsite atvykti, būtinai praneškite iš anksto.
     
       Dėmesio: jokių mokesčių už įdarbinimą neimame.
Taip pat nėra jokių paslėptų (konsultavimo, po įdarbinimo ar pan.) mokesčių, kuriuos reiktų mokėti auklėms. Mūsų agentūros paslaugas apmoka klientai - šeimos, ieškančios auklių.
        
Prašome nesiųsti mums standartinio CV,
registracijai užpildykite anketą auklei mūsų puslapyje
( viršuje paspaudę Auklėms pasirinkite Anketa auklėms).
 
 Sėkmės atrankoje!


Terese 2018-07-11

Galiu pasakyti.. Kad esate puiki komanda.. Kažkada kreipiausi į Jūsų įmonę.. Iki
šiol bendrauju su savo buvusiais auklėtiniais.. O praėjo daug laiko.. Tikrai patys geriausi atsiliepimai....


Galina

А я очень благодарна агентуре за подбор работы в
хороших семьях, что уже было не раз. И в будущем
буду обращаться только сюда. Спасибо Вам


Auklyte Irena
Sveiki,esu nuosirdziai dekinga UAB MAMA IR AUKLE uz parinkta seima,kai kreipiausi del
aukles darbo. Kai pildziau testo anketas,kai kurie klausimai is pradziu pasirode
keisti,gal kele sypsena...bet veliau bet kokios abejones isgaravo.Jei tokie klausimai
uzduodami,vadinasi yra besikreipianciu,su nevienodu isprusimu,vertybem...Artimiausiu metu
zadu vel kreiptis i sia bendrove del darbo.
Neturint raštiško UAB “Mama ir auklė“ sutikimo informaciją kopijuoti ir platinti griežtai draudžiama.