LT RU EN

Šiuo metu labiausiai reikia 

visą ir dalį dienos dirbančių ir valandinių  auklių Vilniuje,
norinčių dirbti visą ir dalį dienos auklių su patirtimi  Kaune ir  Raudondvaryje,
namų šeimininkės 1-2 d./sav. Vilniuje
auklių užsienyje.       
        “Mama ir auklė“ – auklių agentūra, kurią auklės dažnai rekomenduoja viena kitai. Jei esate auklė, didžiausias mūsų privalumas Jums – šeimos, mūsų klientai, kurie iš tiesų rūpinasi savo vaikais. Mūsų šeimose įdarbintos auklės džiaugiasi atėjusios į labai kultūringas, inteligentiškas šeimas, kur nereikia įrodinėti, jog vaiko lavinimui reikalingas laikas ir priemonės, kur ir auklės-guvernantės  darbas yra vertinamas kaip iš tiesų svarbus. 
        Prieš kreipdamasi į mus dėl darbo pagalvokite: ar tai iš tiesų darbas, kurį mielai dirbčiau ilgai? Ar man patinka vaikai? Ar mėgstu ir moku elgtis su mažais vaikais? 
       Mes stengiamės, kad auklėms dirbti būtų saugu, tačiau mūsų agentūra garsėja ir griežta auklių atranka. Tai darome tik dėl vaikų, kuriuos patikime auklėms. Juk ir Jūs tam pritariate, tiesa?
       Mes nekeliame jokių išsilavinimo sąlygų, tačiau mums svarbu pats žmogus, jo savybės, taip pat reali patirtis prižiūrint mažus vaikus (vaikui, kurį prižiūrėsite, nebus labai svarbu Jūsų turimi popieriai, jam svarbu, ką jam galėsite suteikti). 
       Kokių auklių neieškome? Jei neturite patirties su vaikais iki trejų metų, jei norite dirbti tik po darbo vakarais, arba jei manote, kad vaikus gali prižiūrėti bet kas,  deja, greičiausiai Jums nieko nepasiūlysime. Esame nepakantūs melavimui, vėlavimui, nešvarai ir atsainiam požiūriui į vaiką.
       Kaip pasiruošti atrankai? Nieko ypatingo nereikia, tiesiog mūsų nedomina vien Jūsų gerosios savybės. Prieš mus nereikia apsimetinėti ir „gražinti“ savo biografijos. Juk kiekvienas žmogus turi ir pliusų ir minusų...  
       Anketa, klausimai padės ir mums ir Jums geriau įsivaizduoti Jūsų įdarbinimo galimybes, o psichologės patarimai padės parinkti šeimą, kurioje geriausiai sutarsite ir galėsite puikiai dirbti.  
       Pirmiausia sutarkite dėl tikslaus laiko, skirkite pirmajam susitikimui bent dvi valandas, įsidėkite: pasą (jei tai tapatybės kortelė ar užsienio pasas - ir pažymą apie deklaruotą gyvenamąją vietą), socialinio draudimo, darbo knygeles (koks Jums tinkamiausias būdas gauti socialines garantijas, aptarsime agentūroje), rekomendacijas (pageidautina jų kopijas), diplomus, pasiimkite savo nuotraukų, kuriose gerai matotės ir maloniai atrodote (ne senesnių nei 5 metų – dar geriau tiktų nuotraukos, kuriose esate kartu su vaiku, nes jose šypsotės). Jei negalėsite atvykti, būtinai praneškite iš anksto.
     
       Dėmesio: jokių mokesčių už įdarbinimą neimame.
Taip pat nėra jokių paslėptų (konsultavimo, po įdarbinimo ar pan.) mokesčių, kuriuos reiktų mokėti auklėms. Mūsų agentūros paslaugas apmoka klientai - šeimos, ieškančios auklių.
        
Prašome nesiųsti mums standartinio CV,
registracijai užpildykite anketą auklei mūsų puslapyje
( viršuje paspaudę Auklėms pasirinkite Anketa auklėms arba
atsisiųskite per nuorodą: ANKETA AUKLĖMS ir persiųskite mums el. paštu).
 
 Sėkmės atrankoje!

Neturint raštiško UAB “Mama ir auklė“ sutikimo informaciją kopijuoti ir platinti griežtai draudžiama.