LT RU EN

Vaikas yra vertas, kad juo būtų tikrai gerai rūpinamasiYra draugai, yra šeima, o yra draugai, kurie tampa šeima
- šis posakis puikiai tinka mūsų agentūrai. Yra šeimų, kurios su parinktomis auklėmis bendrauja iki šiol - net po penkiolikos-šešiolikos metų jas vis dar kviečiasi į gimtadienius ar pabūti su vaikais vakare. Klientai džiaugiasi išvengę nesklandumų, sutaupę laiko ir radę savo vaikui šiltą ir nuoširdžią auklę.
"Mama ir auklė"agentūrą įkūrėme 2002 m. birželio 3 d. Auklėms iškėlėme pačius griežčiausius reikalavimus, pasirinkome kelių etapų psichologinę atranką - kad maksimaliai sumažintume riziką, atsirandančią priimant į namus ir šeimą naują žmogų, ypač - patikint vaikus. Mūsų firmoje yra nuolatinė duomenų bazė, galimybė konsultuotis su vaikų, raidos ir suaugusiųjų psichologais.
2003 m. rugpjūčio mėnesį įkūrėme “Mamos ir auklės akademiją”-kad geros auklės padėtų patenkinti ne tik vaiko saugumo, rūpesčio poreikį, bet ir žingeidumą, nepraleisti imliausių lavinimui periodų. Nuo 2003 metų rugsėjo mus įvertino ir rekomenduoja ilgiausiai Lietuvoje einantis žurnalas tėvams„Tavo vaikas“.
2003 m. gruodžio mėnesį atidarėme filialą Kaune, taip pat ėmėme parinkti ir aukles dirbtiužsienyje. Vilniuje ir Kaune dirbame su patyrusiomis psichologėmis, renkamės profesionales, kurios ne tik specializuojasi klinikinėje psichologijoje, bet ir… turi vaikų. Mums svarbu, kad atrinkti žmonės, kurie ateis dirbti į šeimą, būtų psichiškai stabilūs, jautrūs, kantrūs. Mūsų reikalavimai dideli – atrenkame tas aukles, kurioms tikrai galėtume patikėti savo vaikus.
2018 m. leidykla "Alma littera" išleido Ievos Augustinienės knygą "Kaip pasirinkti auklę". Į ją surašyta 15 metų auklių atrankų patirtis "Mama ir auklė" agentūroje: patarimai tėvams - nuo auklės pasirinkimo, vaiko pripratinimo iki tapimo gerais darbdaviais, istorijos apie aukles ir pasakojimai apie auklių agentūros darbą.
Tėvai, norėdami suteikti savo vaikams tai, kas geriausia, turi eiti dirbti, turi patys tobulėti, bendrauti ir siekti. Tuomet prireikia auklės (juk šiuolaikiniai seneliai taip pat turi svajonių ir planų į ateitį…). “Mamą ir auklę” sukūrėme, kad padėtume tęsti darbą, kurį pradėjote su tik gimusiu kūdikiu - skirdami dėmesį, rūpestį ir žinias.


2019-10-09
Bendraukime! Mama ir auklė facebooke
https://www.facebook.com/mamairaukle
Draugai tampa šeima, Mama ir auklė
2019-10-09
Beatos radijo laidoje Geriausi dalykai namie - 38 minutės apie aukles
Auklės, darželiai, patarimai ir daug gerų emocijų.

2019-09-06
Delfi tv - Auklės
Pokalbis apie aukles ir aktualijas
2019-05-27
Video su patarimais apie aukles ir miegą
Vaiko miegas ir auklė - ką reiktų žinoti tėvams?
Visos Naujienos