LT RU EN

1. Jūsų el. paštas (pasitikrinkite, ar teisingai įrašėte, jei nebus Jūsų el. pašto, Jums neatsakysime. Į el.paštą iš @one.lt, deja, mūsų laiškai neateina, nurodykite kitą pašto dėžutę), 
vardas, pavardė, telefonas, adresas, mikrorajonas. Kuriame mieste ruošiatės dirbti (mūsų agentūra dirba Vilniuje ir Kaune, parenkame aukles ir į užsienį)

2. Ar esate dirbusi aukle? Kiek laiko dirbote ir su kokio amžiaus vaikais?
(Atkreipkite dėmesį, kad vaikų iki trejų metų priežiūros patirtis - būtina sąlyga darbui gauti)

3. Ar turite savo vaikų? Anūkų? Kokio jie amžiaus?

4. Koks Jūsų išsilavinimas? Ar esate lankiusi kursų medicinos, pedagogikos, psichologijos, meno ar kitose naudingose auginant vaiką srityse? Ar turite vairuotojo pažymėjimą, gerai mokate užsienio kalbų?

5. Jūsų gimimo data

6. Koks darbo laikas būtų Jums tinkamiausias (visa diena (darbo, poilsio), dalis dienos, rašykite konkrečiomis valandomis)?  Kaip ilgai (kiek metų) ruošiatės dirbti?
Atkreipkite dėmesį - auklių ieškome tik ilgalaikiam bendradarbiavimui, vien vasarai ar porai mėnesių darbuotojų neieškome.

7. Kodėl manote, kad galėtumėte būti gera auklė?

Prieš išsiųsdami pasitikrinkite duomenis. Jei nenurodytas ar netiksliai nurodytas Jūsų el. paštas, Jums neatsakysime. Jūsų kruopštumas pildant anketą taip pat rodo Jūsų charakterį bei motyvaciją.
Visi atrankai reikalingi dokumentai surašyti skyrelyje Auklėms - Apie mus ir apie jus. Primygtinai rekomenduojame perskaityti.
Neturint raštiško UAB “Mama ir auklė“ sutikimo informaciją kopijuoti ir platinti griežtai draudžiama.